25 ÇILGIN MAKYAJ FİKRİ

25 ÇILGIN MAKYAJ FİKRİ

Июнь 11, 2019

İNANILMAZ MAKYAJ FİKİRLERİ

Bu videomuz baştan sona ağzınızı açık bırakacak birbirinden çılgın makyaj fikirleriyle dolu! Bu makyaj fikirlerini partilere katılırken veya arkadaşlarınıza şaka yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, günlük güzellik ve bakım rutininde işinize yarayacak makyaj ipuçlarını da videomuzda bulacaksınız.

İşte size en kısa zamanda denemek isteyeceğiniz inanılmaz makyaj fikirleri:
— Haydi gelin, size yaşlandıracak makyajla başlayalım. Bunun için okul tutkalına ihtiyacınız olacak. Tutkalı yüzünüze sürüp kurumasını bekleyin. Daha sonra yüzünüzün her yerine pudra sürün. Pudra sürdükten sonra yüzünüz adeta kırışıklıklarla doluymuş gibi görünecek. Son olarak, bebek pudrası sürün.
— Joker makyajı hem çok çılgın hem de çok pratik! Önce 3 kat tutkal sürerek joker gülüşü yaratın. Ardından, makasla tutkalın katmanlarını dikkatlice kesin. Likit ruj sürün. Gülüşü belirginleştirmek için her iki taraftan siyah kalemle çizin. Videomuzda göreceğiniz son dokunuşla makyajı sonlandırın.
— Videomuzu baştan sona izleyerek sahte kesik, yara hatta sivilcenin nasıl yapıldığını keşfedin. Sivilce yapmak için kırmızı göz farı, kirpik tutkalı ve sarı göz farına ihtiyacınız olacak. Nasıl yapıldığını görmek için videomuzu izleyin.
— Sahte kesik yapmak da çok kolay. Cildinize bir kat tutkal sürün. Göz farıyla gölgelendirme yapın. Bir kasede bal, kırmızı ve mavi gıda boyasını karıştırın. Kan izlenimi vermek için yaraya sürün.
— Evde ucuz bronzlaştırıcı vücut yağı yapabilirsiniz. Yaz mevsiminde kusursuz görünmek için harika bir çözüm. Bronz göz farıyla bebek yağını iyice karıştırın.
— Maskaranız kuruyup sertleştiyse içine birkaç damla zeytinyağı damlatın.
— Beyaz göz kalemiyle gözlerinizi olduğundan iri gösterin. Detaylar için videomuzu izleyin!ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Yaşlı kadın makyajı

00:41 Joker makyajı

02:04 Sahte sivilce

05:14 Pratik saç modeli

08:34 Kendin yap bronzlaştırıcı yağ


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 2219  414

401,426 просмотров

comments powered by Disqus
13:6 GERÇEKTEN İŞE YARAYAN AMA BİR O KADAR DA GARİP OLAN 37 SİLİKON TABANCASI TÜYOSU

GERÇEKTEN İŞE YARAYAN AMA BİR O KADAR DA GARİP OLAN 37 SİLİKON TABANCASI TÜYOSU

DUDAK UÇUKLATAN EL İŞİ TÜYOLARI

Bir silikon tabancası satın alabileceğiniz en iyi el işi malzemesidir. Sıcak silikon tabancası kullanarak yapabileceğiniz yeni el işi fikirleri koleksiyonumuza bir göz atın:
-Kaşlarınızı nasıl şekillendirebileceğinizi ve bunun için nasıl yararlı bir alet yapabileceğinizi göreceksiniz
-Sıcak silikon tabancası ve silikon buz kalıbı kullanarak nasıl romantik peri ışıkları yapabileceğinize göz atın
-Plastik bir çatalı telefon tutacağına dönüştürebilirsiniz. En sevdiğiniz dizilerin tadını çıkarın!
-Bir sonraki fikrimiz çılgınca! Ellerinizle güneşlik yapın
-Kırılmış bir şemsiyeyi atmayın. Onunla havalı bir şey yapabilirsiniz
-Buzdolabınız için kapkek görünümlü güzel buzdolabı süsleri yapabilirsiniz
-İp, karton ve sıcak silikon tabancası kullanarak tatlı bir banyo paspası yapmanın ne kadar kolay olduğunu gördüğünüzde şaşıracaksınız. Bu proje çok fazla tasarruf etmenizi sağlayacak
-Aynı zamanda makyaj malzemelerinizi ve fırçalarınızı koyabileceğiniz bir ucuz bir kırtasiye malzemeleri düzenleyicisi yapma fikrini çok seveceksiniz
-Sıcak silikon tabancasıyla sevimli güller yapabilirsiniz. Evinizi süslemek için harika olacaklar. Adım adım nasıl yapabileceğini izleyin
-Eğer takı takmayı seviyorsanız, paylaştığımız projeleri seveceksiniz! Kolye, bileklik ve daha fazlasını yapmayı öğreneceksiniz.
-Eğer arkadaşlarınız Paris'i seviyorsa, onlara silikon tabancası kullanarak Eyfel Kulesi yapabilirsiniz. Bu çok güzel bir dekoratif obje olacak! Eyfel kulesinin fotoğrafını bastırın ve talimatlarımızı izleyin.

Bu el işi fikirlerini arkadaşlarınızla paylaşın ve beraber güzel şeyler yapın!

ZAMAN BİLGİLERİ:
00:09 Çılgınca silikon tabancası tüyoları
01:12 Oda ışığınızın ucundaki figürler mi kırıldı?
01:57 Silikon tabancasıyla güneşlik
02:22 Kırık şemsiyeyi değerlendirin
05:48 Kendin yap banyo paspası
08:00 Sıcak silikon tabancasından güller

—————————————————————————————-
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh
Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 880  94

104,445 просмотров

8:36 25 INGENIOUS BEAUTY HACKS

25 INGENIOUS BEAUTY HACKS

BEAUTY SECRETS YOU NEED TO KNOW

Every girl knows that being well-groomed is very hard work and it requires a lot of money. That’s why we prepared a video with life-changing makeup tips that will ease your beauty routine and save a ton of money.
Here are the best beauty secrets you should share with your friends: — Try a natural way to remove underarm hair: mix coffee, lemon juice, and toothpaste — If you need to quickly dry your hair, put a plastic bag on your head and dry it with a hair drier as usual — Clean your cosmetic brushes using a strainer and liquid soap — You can easily clean a flat iron using a towel and Coke. Yes, it sounds crazy but you totally should try! — Replace your nail polish remover with lemon juice — Use sticky tape to exfoliate chapped lips. Don’t forget to use daily lip balm to moisturize your lips — Use wax to correct your brows — Check out how to color your hair using highlighter and hair conditioner — Replace your lip gloss with food coloring — Find a cheap and easy way to make a faux nose ring — If you are out of eyeliner, replace it with a simple pencil. Place it in warm water for several minutes and use it as eyeliner. Moreover, you can use it to line lips — Use soap to style brows. Scrub eyebrow brush over a soap bar and then brush your eyebrows — Aloe vera gel is a perfect treatment for dark circles. Squeeze a bit of aloe vera gel onto a cotton pad. Place cotton pads into ziplock bag and place in the freezer. Use them when needed, apply for 10 minutes. You will love the result — Make cheap blusher from lipstick and face cream. Mix lipstick with cream in an empty powder container — If you have droopy eyelids, check out how to use lash glue for makeup


TIMESTAMPS:
00:09 Coffee for underarm hair
00:47 Quick way to dry your hair
02:40 Sticky tape for chapped lips
03:57 A cheap way to color your hair
05:35 DIY faux nose ring


————————————————————————————————————————————
Our Social Media:

Facebook: https://www.facebook.com/5min.crafts/
Instagram: https://www.instagram.com/5.min.crafts/
Twitter: https://twitter.com/5m_crafts

Subscribe to 5-Minute Crafts GIRLY: https://goo.gl/fWbJqz
Subscribe to 5-Minute Crafts KIDS: https://goo.gl/PEuLVt
Subscribe to 5-Minute Crafts MEN: http://bit.ly/2S69VUG

The Bright Side of Youtube: https://goo.gl/rQTJZz

————————————————————————————————————————————
For more videos and articles visit:
http://www.brightside.me

Music by Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 46643  5296

5,116,948 просмотров

6:33 What Everyone Does When They're Home Alone! | Funny Videos by Blossom

What Everyone Does When They're Home Alone! | Funny Videos by Blossom

We all do weird things when we're home alone. Watch along and see if
you're weird things show up in our video!

Subscribe to Blossom: https://www.youtube.com/channel/UC2WuPTt0k8yDJpfenggOAVQ?sub_confirmation=1

About Blossom:
Welcome to your cheat sheet for creative and unique DIY projects, mixed with daily life fixes that keep you and your family in mind. Consider your life hacked!

Follow us:
Facebook: http://bit.ly/BlossomFacebook
Instagram: http://bit.ly/BlossomInstagram
Website: http://bit.ly/BlossomFirstMedia

#Blossom #DIY #Hacks

What Everyone Does When They're Home Alone! | Funny Videos by Blossom
https://www.youtube.com/channel/UC2WuPTt0k8yDJpfenggOAVQ

 36840  5119

4,331,063 просмотров

27:28 33 BASİT KENDİN YAP FİKRİNİ MUTLAKA DENEMELİSİNİZ

33 BASİT KENDİN YAP FİKRİNİ MUTLAKA DENEMELİSİNİZ

EVİNİZ İÇİN BASİT AMA ŞIK TASARIMLAR

Tüm zamanların en güzel tasarımlarını bu videomuzda bulacaksınız! Eviniz için birbirinden şahane tasarımları çok kısa sürede yapmayı öğreneceksiniz!

Tüm zamanların en iyi tasarımlarını bu videomuzda bulacaksınız! Eviniz için şahane dekoratif nesneleri çok kısa sürede nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz!
— Çok havalı görünen el şeklinde sabun yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler: sabun bazı, boya, kullan at eldiven ve vantuz. Sabun bazını eritip içine dilediğiniz renk boyayı ekleyerek karıştırın. Bir vazonun içine eldiveni parmaklar aşağı gelecek şekilde yerleştirin. Sabun bazını içine döküp vantuzu videoda gösterdiğimiz şekilde yerleştirin. Kuruduktan sonra eldiveni dikkatlice keserek çıkarın.
— Gazeteliğe mi ihtiyacınız var? Oturma odasına değişik hava katacak ahşap gazetelik tasarımının yapılışını videomuzda paylaşıyoruz. Videodaki talimatları uygulayarak yeteneklerinizi konuşturun: Keseceğiniz bölgeyi her iki ahşap levha üzerinde kalemle çizerek işaretleyin. Her iki levha üzerinde bire bir aynı alanı kesmelisiniz. Levhaları 3D puzzle gibi iç içe geçirin.
— Sıradan bir kesme tahtasını çok şık bir tabak rafına dönüştürün. Bu tasarım için 40 adet kurşun kaleme ihtiyacınız olacak. Kalemleri ortadan ikiye kesin. Kesme tahtasının üzerinde aradaki mesafe 3-6 cm olacak şekilde matkapla delikler açın. Kalemleri bu deliklere yerleştirin. Rafı dilediğiniz renk kağıtla kaplayın.
— Halat ve iple yapabileceğiniz tasarımlara bir bakın. İnce halat ve iplerle çok hoş bir çanta, tuvalet kağıdı standı ve askısı hatta puf bile yapabilirsiniz.
— Sabun yapmak çok eğlenceli bir etkinliktir dahası yaptığınız sabunları arkadaşlarınıza verebileceğiniz çok sevimli bir hediye alternatifidir. Sabun yapma süreci hakkında her şeyi öğrenmek için videomuzu izleyin!
— Sıradaki şık tasarım fikirlerimiz ise fayans ve seramiklerle ilgili. Fayansları dekore etme ve değerlendirme yollarını öğrenmek için videomuzu izleyin.ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 El şeklinde sabun

01:04 Kesme tahtasından havalı tasarımlar

06:02 İp ve halatla yapılan tasarımlar

09:05 Halattan çok şık bir hasır çanta yapımı

12:41 Fayans ile yaratıcı fikirler


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 6701  1558

1,706,143 просмотров

8:33 إليك 20 مظهر من التلفزيون والأفلام لمكياج مؤثرات خاصة

إليك 20 مظهر من التلفزيون والأفلام لمكياج مؤثرات خاصة

الطوابع الزمنية:01:02 مكياج الجوكر

01:44 مكياج السيدة العجوز

02:18 ندبات مزيفة

07:27 قرون ماليفيسنت


الوصف:

———————————————————————————————————————————
حِرف إبداعية للفتيات في 5 دقائق
https://bit.ly/2DTuyP7

Instagram
https://www.instagram.com/5minutecrafts.arabic/

اشترك بـ حِرف إبداعية في 5 دقائق
https://bit.ly/2GZwPLE

اشترك بـ حرف إبداعية للأطفال في 5 دقائق
https://bit.ly/2BXosMn

اشترك بـ حِرف إبداعية للرجال في 5 دقائق
https://bit.ly/2IZZsKu

الجانب المُشرق ليوتيوب:
https://bit.ly/2Uj5ozn

قصص واقعية
https://bit.ly/2HotpkS

123 GO! Arabic
https://bit.ly/2IimBpv
————————————————————————————————————————————
الموسيقى: Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 57872  13542

11,952,597 просмотров

3:31 10 Cool illusions - Hand Art Makeup [Compilation]

10 Cool illusions - Hand Art Makeup [Compilation]

Compilation of my 10 last optical Makeup Illusions on my hand!
GO : http://bit.ly/1P5u0q2 & Joins the team of drawers!


► Instagram : http://www.instagram.com/tutodraw
► Support & News FB : http://www.facebook.com/TutoDraw


——————————————-
Question :

Sachant que j'ai une seconde chaîne de dessin que je n'utilise pas.
Que préférez-vous que je fasse des mes anciens concepts TutoDraw "Anglophones"? Time-Lapse et illusions?

1 — Je continue d'en publier sur cette chaîne
2 — Je préserve cette chaîne que pour du contenu 100% Français
3 — Je publie mes vidéos anglophones sur ma seconde chaîne : https://www.youtube.com/TutoDrawBonus
Pour en faire une chaîne de Time Lapse en parallèle à celle-ci
(Sans conséquence sur mon rythme actuel)


J'aimerais avoir vos avis, sachant que ma seconde chaîne n'est pas alimenté depuis des mois...
MERCI
———————-

Musiques CC :
https://www.youtube.com/watch?v=i6LoR3o2oL4
https://www.youtube.com/watch?v=TR1AeAHMXb8
———-

Optical Illumination

 197669  22624

50,725,203 просмотров

14:56 HAYATTA KARŞILAŞILAN VE HERKESİN KENDİSİYLE BAĞDAŞTIRABİLECEĞİ 25 DURUM

HAYATTA KARŞILAŞILAN VE HERKESİN KENDİSİYLE BAĞDAŞTIRABİLECEĞİ 25 DURUM

GERÇEK HAYATTAN KOMİK SAHNELER

Herkesin bildiği gibi, hayat filmlerden farklıdır ve garip durumlar hepimizi her yerde yakalayabilir! Beklenti ve gerçeklik arasındaki ayrılığı gösteren durumlarla ilgili bir derleme hazırladık. Mesela, spor salonunda yeni bir tayt ve göbeği açık tişörtle baş döndürücü gözüktüğümüzü düşünürüz ama gerçek hayatta 15 dakikalık sıkı bir çalışmanın ardından tamamen terli, yorgun ve berbat görünürüz. Ama işe olumlu tarafından bakarsak – harika bir vücudunuz olacak J Bir başka hata, misafir beklerken ve harika bir turta pişirirken, yanlışlıkla turtayı fırında unutmuş olmanızdır. Sonuç yanmış bir turta olur.

Her zaman 2 çeşit kız vardır! Birinci tip her zaman göz alıcı ve şık görünür. Gece gündüz bakımlıdır, göz alıcı görünür ve seksi elbiseleri, yüksek topukluları ve şortları tercih eder. Dahası, Facebook’ta harika fotoğrafları ve selfieleri yer alır. İkinci tip kız rahat giysileri tercih eder ve makyajı sevmez. Komik fotoğrafları vardır ve her zaman eğlenir. Unutmayın ki, kendinizi sevmeli ve olduğunuz gibi kabul etmelisiniz.

İlk buluşmanızı hatırlıyor musunuz? İlk buluşma esnasında taraflar utangaçtır ve bazen saçma sapan davranırlar. İnsanlar çıkmaya başladıklarında mümkün olduğunca iyi görünmeye çalışırlar. Erkekler buluşma için uygun bir şekilde hazırlanır, kızlar günde sadece bir elma yiyor gibi davranır. Kızlar erkek arkadaşlarının kendilerini makyajsız görmesinden korkar ve bacaklarını her gün tıraş ederler. Bir yıl sonra her şey değişir ve biz de ilişkinin zaman içinde nasıl değişeceğini gösteren komik bir derleme hazırladık.

TIMESTAMPS:

00:09 Beklentiler Gerçekler: Komik sahneler

00:51 Beklentiler Gerçekler: Yüksek topuklular

02:20 Beklentiler Gerçekler: Pijama partisi

03:48 İki çeşit kız

10:06 İlk buluşmaya kıyasla uzun süreli ilişki

—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 3292  485

547,920 просмотров

16:26 28 KOMİK ŞAKA VE SİHİRBAZLIK NUMARASI

28 KOMİK ŞAKA VE SİHİRBAZLIK NUMARASI

BİR PARTİ İÇİN KEYİFLİ FİKİRLER

Bu videomuz acayip eğlenceli! Ailenize ve arkadaşlarınıza nasıl şakalar yapabileceğinizi ve onları nasıl eğlendirebileceğinizi öğreneceksiniz. Şakalar tatilleri ve etkinlikleri daha keyifli hale getirirler. Ama unutmayın, bu şakalar çok korkunç veya tehlikeli olmamalıdır.

Para numaraları ile başlayalım. KY para yazıcısı yapmayı, bir banknotu güldürmeyi ve çatal dengeleme tekniğini öğreneceksiniz! Bir banknotun yan yüzeyinde bozuk para dengelemeyi de öğreneceksiniz. Bu numaramız çok basit! Banknotu ikiye katlayın ve üstüne bozuk parayı koyun. Sonra, banknotu yavaşça tekrar düzleştirin. İşte oldu! Bu numara ile partideki arkadaşlarınızı eğlendirebilirsiniz! Hadi, birlikte KY bir para yazıcısı yapalım! Evet, kulağa çok saçma geliyor ama bu proje hem çok kolay hem de keyifli! Bunun için yazıcınızı destekleyecek bir karton kutuya ihtiyacınız olacak. Kartonu kesin ve temeli oluşturun. Sonra, iki parça karton daha kesin ve üstlerine ikişer delik açın. Bunları sıcak silikon ile birbirlerine yapıştırın. Deliklere birer kalem sokun. Videomuzda gösterdiğimiz gibi siyah bir kağıt ekleyin ve videomuzun geri kalanını izleyin.

Hepimiz yemeklerle ilgili şakaları severiz. Bu yüzden, sıradaki, yenebilir solucan, yenebilir çikolata ve Mentos ve kola şakalarımıza bayılacaksınız! Arkadaşlarınıza şakalar yapmak için jelibondan solucanlar yapabilirsiniz. Bunun için kıvrılan pipetlere, süte, kakao tozuna ve jelatine ihtiyacınız olacak. Malzemeleri karıştırın ve mikrodalgaya atın. Bardağa pipetleri koyun ve kıvrılan kısımlarının bardağın alt tarafında olduğundan emin olun. İşte hazır!

Sevdiğiniz şakaları yorumlarda paylaşın!ZAMAN BİLDİRİMLERİ:

00:09 İnanılmaz görsel illüzyonlar

03:18 Gizli ajanlar için tüyolar

06:11 Para yazıcısı

13:50 Jelibon solucanlar

13:38 Yenebilir dudak balmı


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 2252  432

426,693 просмотров

3:3 [ OMG ] Makeup vs No Makeup  💄🎀Girl Removing Makeup 💄👄  Makeup beauty magical ❤️ Part 7

[ OMG ] Makeup vs No Makeup 💄🎀Girl Removing Makeup 💄👄 Makeup beauty magical ❤️ Part 7

[ OMG ] Makeup vs No Makeup 💄🎀Girl Removing Makeup 💄👄 Makeup beauty magical ❤️ Part 7

Makeup challenge — Makeup Art, the power of make up, makeup tutorial
best makeup transformation
amazing makeup transformations
the power of makeup — Makeup beauty magical- makeup art — makeup challenge

Like — Share — comment and Don't Forget to subscribe Our hairstyle channel
Fanpage Facebook : http://bit.ly/webtocdepvn
Channel Youtube : http://bit.ly/webtocdep

DEAMN — Save Me (Audio) https://youtu.be/EFFfVjItjyo

Follow DEAMN-
Facebook: http://www.facebook.com/deamnmusic
Instagram: http://www.instagram.com/deamnmusic
Twitter: http://www.twitter.com/deamnmusic
YouTube: http://www.youtube.com/deamnmusic

 64311  20471

23,978,054 просмотров

9:11 SUPER COOL WINTER LIFE HACKS AND CRAFTS and MORE by Blossom

SUPER COOL WINTER LIFE HACKS AND CRAFTS and MORE by Blossom

Re-purpose Your Old and Damaged Sweaters! DIY Incredible Sweater Hacks and More by Blossom

Blossom presents super cool diy videos which you can create at home. Simple, quick and fun DIY arts and crafts which can be done at home! So what are you waiting for? Try them now!

Blossom brings you Fun craft and DIY projects to complete with your little one. Enjoy our collection of fun and easy DIY tutorials! Our easy-to-follow, wonderfully edited videos show you make these easy DIY's and hacks with ease. Thanks for watching, and subscribe today!

Watch more amazing videos:
https://goo.gl/Vn729G

Watch Our Room Decor Videos:
https://goo.gl/3bRpjM

Watch Awesome Hack Videos:
https://goo.gl/xBdo8p

 561369  60425

103,276,306 просмотров