Лилия Гриневич: Из-за многолетней экономии на учителях, вся реформа образования может пойти насмарку

Лилия Гриневич: Из-за многолетней экономии на учителях, вся реформа образования может пойти насмарку

Май 23, 2016

♥Подписывайтесь на канал — http://bit.ly/ICTV_SUBSCRIBE

ICTV на FB https: http://www.facebook.com/ICTVchannel
Новости от ICTV — http://ictv.ua/ua/index/news
ICTV Вконтакте — http://vk.com/ictv_ua
Twitter ICTV — http://twitter.com/#!/ictvchannel
Instagram ICTV- http://instagram.com/ictvua
ICTV ONLINE http://ictv.ua/ua/index/online

 7  1

3,890 просмотров

comments powered by Disqus
11:1 Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про 12-річну систему освіти

Міністр освіти Лілія Гриневич розповіла про 12-річну систему освіти

У гостях Лілія Гриневич – Міністр освіти і науки України. Перша жінка на цій посаді. Народилась у сім'ї вчителів. Має дві вищі освіти, кандидат педагогічних наук. Створювала систему зовнішнього незалежного оцінювання в Україні. Кілька років очолювала управління освіти Києва. Одна з перших заяв Лілії Гриневич на посаді міністра – перехід на 12-річну систему освіти. Міністр вважає, що треба осучаснити зміст освіти.
Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 30  8

10,337 просмотров

11:31 Міністр освіти України Лілія Гриневич - про підвищення зарплат для педагогів у 2017 році

Міністр освіти України Лілія Гриневич - про підвищення зарплат для педагогів у 2017 році

Гість студії Сніданку з 1 1 — Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України. Має дві вищі освіти — біохімік-викладач та економіст-менеджер. Очільниця освітнього міністерства детально розповіла, скільки тепер отримуватимуть українські вчителі та на що це впливатиме.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 33  7

24,905 просмотров

47:30 Культ Путина, бизнес в Крыму и медицина в РФ - Гражданская оборона, 17.07.2018

Культ Путина, бизнес в Крыму и медицина в РФ - Гражданская оборона, 17.07.2018

Культ Владимира Путина, бизнес в Крыму и пьяные врачи — все это смотрите в подборке лучших сюжетов из программы Гражданская оборона!

♥Подписывайтесь на канал — http://bit.ly/ICTV_SUBSCRIBE

ICTV на FB — https: http://www.facebook.com/ICTVchannel
Новости от ICTV — http://ictv.ua/ua/index/news
Twitter ICTV — https://twitter.com/ictvchannel
Instagram ICTV — http://instagram.com/ictvua
ICTV ONLINE — http://ictv.ua/ua/index/online

 2849  128

123,108 просмотров

6:42 З вересня діти 1-4 класів навчатимуться за оновленими програмами, - Лілія Гриневич

З вересня діти 1-4 класів навчатимуться за оновленими програмами, - Лілія Гриневич

Щоб забезпечити нову якість української освіти Міністерство освіти і науки розвантажило і оновило навчальні програми для початкової школи та змінює методичні рекомендації для вчителів.

Про це міністр освіти і науки, представник партії «Народний фронт» Лілія Гриневич розповіла під час прес-конференції «Звіт про роботу МОН за 100 днів».

«Наразі змінено всі 14 програм для 1-4 класів з українською мовою навчання. Програми будуть затверджені Колегією МОН 4 серпня, обговорені на вчительських конференціях і запроваджені в школах вже з 1 вересня 2016 року», — зазначила вона.

Лілія Гриневич нагадала, що розвантаження і оновлення програм було здійснено спільно з відкритою платформою EdEra, на якій всі програми були виставлені для публічного обговорення і коментування. Понад 4000 тисячі коментаторів залишили понад 8000 пропозицій, більшість з них – від вчителів практиків.

За словами міністра, повторне обговорення програм, вже з внесеними змінами, показало, що більшість задоволена внесеними змінами і думка дописувачів під час громадського обговорення була врахована.

«В чому полягає це оновлення програм. Насамперед, буде знято обов’язковий розподіл годин – вчитель сам вирішуватиме, яку тему скільки викладати. Самі ж теми приведено до вікових особливостей дітей, Так, згідно програми для початкової школи з англійської мови, першокласники, шестирічні діти, вже мали писати слова і речення. Відтепер перші півроку на англійській в 1-му класі буде лише усний курс, діти вчитимуться розмовляти. Також в українській мові знято вимоги будувати схеми речень і речення за схемами, а більше уваги буде приділено розвитку усного мовлення дітей», — повідомила Лілія Гриневич.

Вона також також розповіла, що після затвердження програм до 1-го вересня змінять методичні рекомендації та орієнтовні вимоги до оцінювання досягнень учнів. Вчителям буде рекомендовано писати з дітьми олівцем замість ручки.

За її словами, це допоможе першачкам не боятися помилок, формувати позитивне сприйняття навчального процесу. Також планується зняти вимогу перевірки читання дітьми на швидкість, натомість вчителі мають розвивати усвідомлене читання.

Міністр також повідомила, що концепцію «Нової української школи» представлять на серпневій конференції в МОН, а у вересні її винесуть на громадське обговорення.

«В чому полягає концепція Нової української школи. Ми переорієнтовуємо навчання із засвоєння величезної суми знань, на освоєння компетентностей. Компетентності – це ядро знань, які необхідно знати дитині, вміння їх застосовувати, навички для вирішення життєвих проблем, а також ставлення і цінності, які потрібно засвоїти сучасній людині", — підкреслила вона.

"Зараз не проблема дістати інформацію, якщо вона тобі потрібна, проблема – правильно використати цю інформацію для вирішення поставленої задачі, критично переосмислити та проаналізувати її. Саме на це буде спрямована Нова українська школа», — пояснила Лілія Гриневич.

Офіційний сайт: http://nfront.org.ua/

Приєднуйся!
Facebook: https://www.facebook.com/nfront.org.ua
Twitter: https://twitter.com/NarodnyiFront
Google : https://plus.google.com/ NfrontOrgUa2014/posts
Youtube: https://www.youtube.com/user/NarodnyjFront

 1  1

4,777 просмотров

7:40 Результаты ЕГЭ шокировали учителей

Результаты ЕГЭ шокировали учителей

Результаты ЕГЭ шокировали учителей, настолько, что Министерство образования вынуждено было снизить с 36 до 24, то есть на треть оценку, необходимую для получения аттестата о среднем образовании.

И, как уверяют эксперты, сегодняшние проверки тех, кто сдал ЕГЭ на 100 баллов, — лишь кампания, которая должна отвлечь от самой главной проблемы — почему так много выпускников показали предельно низкий уровень знаний.

В результате во всех бедах начали винить реформу образования, вытеснившую русский и литературу из программы — но ведь тогда какой-то другой предмет, занявший их место, выпускники должны знать досконально. Но, как показали остальные экзамены, отнюдь.

Русский язык на 24 балла из 100 — это значит, что в тесте ЕГЭ теперь можно сделать 76 ошибок — и все равно иметь шанс поступить в университет.

Тесты по-русскому языку подталкивают преподавателей натаскивать школьников на сдачу именно этих тестов. И вот парадокс — натренерованные на ЕГЭ школьники не только стали хуже владеть русским языком в целом, но и не могут осилить даже сами тесты. Возможно, именно поэтому со следующего года на экзаменах выпускникам вернут сочинение на заданную тему.

Смотрите оригинал материала на http://www.1tv.ru/news/social/262020

 40625  4799

4,435,465 просмотров

0:46 Зрелая любовница Захарченко и западные приспешники Путина - Антизомби, 20.07.2018 | ЛУЧШЕЕ

Зрелая любовница Захарченко и западные приспешники Путина - Антизомби, 20.07.2018 | ЛУЧШЕЕ

Кто она — крымская любовница Александра Захарченко? Кем на самом деле являются приспешники Владимира Путина на Западе? И что общего между "недороссией" и неонацистами? Все это смотрите в подборке лучших сюжетов из программы АНТИЗОМБИ!
♥Подписывайтесь на канал — http://bit.ly/ICTV_SUBSCRIBE

ICTV на FB — https: http://www.facebook.com/ICTVchannel
Новости от ICTV — http://ictv.ua/ua/index/news
Twitter ICTV — https://twitter.com/ictvchannel
Instagram ICTV — http://instagram.com/ictvua
ICTV ONLINE — http://ictv.ua/ua/index/online

 2141  98

50,550 просмотров

42:39 Немецко-украинский диалог : Перспективы образования и науки

Немецко-украинский диалог : Перспективы образования и науки

12 июля 2016 года в Берлине состоялся Немецко-украинский диалог: Перспективы образования и науки. В нем приняли участие политики и представители образования и науки из Германии и Украины. Открыли мероприятие немецкий и украинский министры — Йоханна Ванка (Johanna Wanka) и Лилия Гриневич. Они также ответили на вопросы участников.
Лилия Гриневич ответила и на вопрос нашего корреспондента, который был задан во время короткой пресс-конференции.
Видео: Игорь Магрилов
Больше информации на сайте www.BERLIN-VISUAL.com

 2  0

212 просмотров

3:39 Міністр освіти рекомендувала вигадати альтернативу шкільним лінійкам

Міністр освіти рекомендувала вигадати альтернативу шкільним лінійкам

Українців переполошила заява Міністра освіти Лілії Гриневич: вона рекомендувала вигадати альтернативу шкільним лінійкам. І хоча традиційне святкування останнього дзвоника в Україні не заборонили, деякі батьки вже з острахом чекають завершального дня у школі. Що ж чекає на школярів? Та що думають про шкільні лінійки дорослі та діти – Сніданок зібрав думки усіх. Дивіться.

Сніданок з 1 1 у мережі Facebook https://www.facebook.com/snidanok

 61  3

5,030 просмотров

51:40 Оккупация Крыма: факты, о которых не расскажут в новостях - Секретный фронт

Оккупация Крыма: факты, о которых не расскажут в новостях - Секретный фронт

Кто создал этот мир и заставил нас поверить в него? Что, если наша жизнь – чья-то грандиозная афера? Зачем Россия превращает Крым в грандиозную базу? Почему туристический полуостров превращается в западный аналог Северной Кореи? – увидите все это в выпуске «Секретного фронта» от 18.07.2018!

♥Подписывайтесь на канал — http://bit.ly/ICTV_SUBSCRIBE

ICTV на FB — https: http://www.facebook.com/ICTVchannel
Новости от ICTV — http://ictv.ua/ua/index/news
Twitter ICTV — https://twitter.com/ictvchannel
Instagram ICTV — http://instagram.com/ictvua
ICTV ONLINE — http://ictv.ua/ua/index/online

 1057  73

52,635 просмотров

2:50 Лілія Гриневич про реформу вищої освіти в Україні

Лілія Гриневич про реформу вищої освіти в Україні

Лілія ГРИНЕВИЧ ділиться своїми думками про значення УКУ в процесі реформування вищої освіти в Україні

д-р Лілія Гриневич, народний депутат України VII скликання, Голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, Почесний сенатор Українського католицького університету, проживає у Києві

 4  0

594 просмотров