Як заробляють наркодилери у школах і бізнес на продажу зеленої електроенергії - Гроші

Як заробляють наркодилери у школах і бізнес на продажу зеленої електроенергії - Гроші

Март 11, 2019

Військові дії, безлад і корупція в правоохоронних органах перетворили нашу країну в ідеальний коридор для доправлення до Європи важких наркотиків. Україна при цьому перетворюється на майданчик для тестування нових наркотиків, які ще не відомі європейському споживачу. А перевіряють нові «отруйні зілля» на українських школярах.

Ви всі, напевно, чули про зелену енергетику. Здавалося б, безкоштовна електроенергія, але насправді – не просто не безкоштовна, а найдорожча серед усіх. В Україні діє законодавство, згідно з яким споживачі вимушені купувати так звану зелену електроенергію майже в чотири рази дорожче, ніж вугільну. Як таке може бути? Усе просто — зелена енергетика стала бізнесом для обраних олігархів, таких як Ахметов і Льовочкін. Про це та інше — дивіться в новому випуску «Гроші» онлайн на 1 1.

 546  95

72,873 просмотров

comments powered by Disqus
59:51 Хто ховається за технічними кандидатами в президенти та телефонні махінації шахраїв – Гроші

Хто ховається за технічними кандидатами в президенти та телефонні махінації шахраїв – Гроші

Президент Порошенко вже відчуває, що не в змозі виграти вибори чесним шляхом, тому все частіше зривається на звичайних людях, які приходять на його мітинги запитати про корупцію або сказати про бідність. Остання надія чинного президента – фальсифікація виборів і підкуп виборців. Під контролем Порошенка зареєстровані десятки технічних кандидатів, які не мають жодних шансів бути обраними, але мають своїх представників у виборчкомах. Саме ці представники будуть працювати на Порошенка. Хто всі ці люди та скільки вони коштують? Одна з найгучніших афер нового типу – піраміда «СмартМані», жертвою якої стали вже десятки тисяч українців. Аби запобігти втраті грошей, ми, за допомогою пародиста-пранкера, вивели шахраїв на чисту воду. Нещодавно прем’єр Гройсман обіцяв аж 300 млрд гривень на відновлення українських доріг. Збільшення фінансування Укравтодору на 120% призвело до зростання обсягів відремонтованих доріг лише на 7%. Попри заяви президента про ремонт 3000 км автошляхів їх реально відремонтовано лише 950 км. Про це та інше дивіться в новому випуску Гроші онлайн на 1 1.

 575  60

62,294 просмотров

1:8:53 Вибухонебезпечний грабунок армії та скандал на національному відборі на Євробачення – Гроші

Вибухонебезпечний грабунок армії та скандал на національному відборі на Євробачення – Гроші

Ви завжди питаєте нас про результати розслідувань і ми завжди інформуємо вас, коли вони є. Після нещодавнього гучного скандалу із викриттям журналістами «Грошей» порно-студії, туди прийшла поліція. Ми стали свідками цієї події, і я впевнений, вона вам сподобається.
Громадянська позиція, патріотизм та визнання Росії агресором – стали ледь не головним критерієм відбору до участі у Євробаченні від України. Ще на етапі відбору дует «АннаМарія» не змогли з себе видавити що Крим – це Україна, а потім і переможниця Maruv постала перед питанням, чи готова вона відмовитись від гастролей в Росії.
Про це та інше – дивіться у новому випуску "Грошей" онлайн на 1 1.

 728  73

69,940 просмотров

18:21 Воровские войны: почему Украина переживает нашествие воров в законе — Больше чем правда, 07.11.16

Воровские войны: почему Украина переживает нашествие воров в законе — Больше чем правда, 07.11.16

В этом году Украина переживает настоящее нашествие криминальных авторитетов! Бывает по несколько раз в месяц ловят воров в законе. Приезжих коронованных личностей правоохранители тут же депортируют. Все это в новом выпуске программы «Больше чем правда» за 07.11.16!

♥Подписывайтесь на канал — http://bit.ly/ICTV_SUBSCRIBE

ICTV на FB https: http://www.facebook.com/ICTVchannel
Новости от ICTV — http://ictv.ua/ua/index/news
ICTV Вконтакте — http://vk.com/ictv_ua
Twitter ICTV — http://twitter.com/#!/ictvchannel
Instagram ICTV- http://instagram.com/ictvua
ICTV ONLINE http://ictv.ua/ua/index/online

 373  92

147,386 просмотров

48:42 Головна таємниця Третього Рейху - Загублений світ. 2 сезон. 84 випуск

Головна таємниця Третього Рейху - Загублений світ. 2 сезон. 84 випуск

Час Другої світової війни залишив незліченну кількість загадок. Щороку дослідники знаходять шокуючі артефакти Третього Рейху. Однією із загадок є життя Гітлера. Не відомо, чи відповідають зразки його черепу справжнім ДНК, чи мав він дітей та чи покінчив життя самогубством. Шокуючі зізнання його охоронця та історії шукачів нацистського золота у 84 випуску Загубленого світу.

 195  11

21,682 просмотров

14:29 Зелена енергетика, або бізнес обраних олігархів

Зелена енергетика, або бізнес обраних олігархів

Ви всі, напевно, чули про екологію та знаєте, що за неї варто боротися. Навряд чи ви маєте щось проти так званої зеленої енергетики – виробництва електроенергії з поновлюваних ресурсів планети: води, вітру, сонця. Здавалося б, безкоштовна електроенергія, але насправді – не просто не безкоштовна, а найдорожча серед усіх. В Україні діє законодавство, згідно з яким споживачі вимушені купувати так звану зелену електроенергію майже в чотири рази дорожче, ніж вугільну. Як таке може бути? Усе просто – зелена енергетика стала бізнесом для обраних олігархів, таких як Ахметов і Льовочкін. Як працює ця схема – дивіться в сюжеті.

 82  15

7,670 просмотров

9:32 Афера «Ленкузні» на будівництві Подільсько-Троєщинського моста

Афера «Ленкузні» на будівництві Подільсько-Троєщинського моста

Продовжуємо розповідати про надзвичайно прибуткові афери, пов'язані з бюджетними грошима, які пан президент прокручує через свої компанії. Порошенко примудрився заробити мільйони на будівництві моста через Дніпро в столиці. Як розкрадаються гроші Києва між президентом, який отримує гроші на будівництво моста, і мером столиці, який роздає ці гроші, — дивіться в сюжеті.

 493  61

39,955 просмотров

1:2:52 Спецпроект "Квартал твоєї мрії"

Спецпроект "Квартал твоєї мрії"

Це історія найбільш успішної української «фабрики сміху» та вісімки талановитих артистів, які за 15 років стали справжніми кумирами багатомільйонної глядацької аудиторії. Секрет багаторічної дружби, життєві історії з перших уст, замітки з гастрольного туру, волонтерська діяльність, ексклюзивні інтерв’ю з артистами і їхніми батьками, невідомі раніше факти про студію «Квартал 95», а також погляд у майбутнє.

 4007  115

111,603 просмотров

23:47 Парк олігархічного періоду: як друг Президента “ганяє” по заповіднику / Наші гроші №214 (2018.04.23)

Парк олігархічного періоду: як друг Президента “ганяє” по заповіднику / Наші гроші №214 (2018.04.23)

Курко-олігарх і позаштатний радник Президента Юрій Косюк збудував маєток впритул парку «Феофанія». По інший бік парку — офіс його головної компанії ПАТ «Миронівський хлібопродукт». Але їздити по сільській дорозі на Мерсі — не комільфо, краще — прокласти власну. По заповідній зоні.

Oligarchic Park: How the President's Friend Races Across the Natural Reserve.

The chicken oligarch and freelance advisor to the President Yuriy Kosiuk has built a palace right by the Feofaniya park. At the other end of the park is the office of his main company — "Myronivsky Hliboproduct". But riding a Mercedes across a rural road does not behoove the oligarch. Building his own road does. Through the natural reserve.

Підписуйтесь на наш канал: http://bit.ly/2G5AqGM
Офіційний сайт: https://bihus.info/

Ми в соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/bihus.info/
Twitter: https://twitter.com/BihusInfo
Instagram: https://www.instagram.com/bihus.info/
Telegram: https://t.me/bihusinfo

 2864  129

157,883 просмотров

42:19 Остання таємниця Ванги – Загублений світ. 118 випуск

Остання таємниця Ванги – Загублений світ. 118 випуск

Ванга: шахрайка чи справжній пророк? Загадкова епідемія: на кого перетворились клієнти Ванги? Розсекречені архіви: з якої планети прилетіла Ванга? Святі чи слуги диявола: звідки на землі з’явились екстрасенси? Про це та інше дивіться у новому випуску.

 1108  206

191,717 просмотров

2:37:56 Дивіться онлайн політичне ток-шоу Право на владу

Дивіться онлайн політичне ток-шоу Право на владу

Юрій Луценко, Анатолій Гриценко, Михеїл Саакашвілі, Назар Холодницький, Ігор Смешко, Руслан Кошулинський, Андрій Білецький, Олександр Вілкул, Олександр Шевченко, Ярослав Юрчишин, Георгій Вашадзе — гості сьогоднішнього ПРАВО НА ВЛАДУ. Говоримо про оборонний скандал, дискредитацію правоохоронних органів, про акції протесту та ін

 2444  463

258,589 просмотров