SİZİN DE KESİNLİKLE YAŞAMIŞ OLDUĞUNUZ 18 DURUM

SİZİN DE KESİNLİKLE YAŞAMIŞ OLDUĞUNUZ 18 DURUM

Июнь 4, 2019

GÜLMEMEYE ÇALIŞIN

Bazılarımız çok şanssızızdır ve sürekli bir şeyleri döküp kaybederiz. Garip anlar her daim başımıza gelebilirler. Her kızın ve erkeğin kendini görebileceği komik anları derledik. Özellikle yakışıklı bir çocuk size bakarken kahvenizi döktüğünüz oldu mu? Veya bir partideyken? Bir diğer can sıkıcı an da kahvaltı için hazırladığınız leziz sandviçin tabağınızdan kayarak yere düşmesidir. Hem yiyeceğinizi kaybedersiniz hem de yeri temizlemek zorunda kalırsınız. Iyy! Gözlük takmak çok da rahat bir şey değildir. Ama esas can sıkıcı şey, bunları koltukta unuttuğunuzda yanlışlıkla üstlerine oturmanızdır. Ama unutmayın, kötü şans her daim mutluluğa dönebilir!

Herkesin bildiği gibi kızlar ve erkekler başka gezegenlerden gelmişlerdir. Bu farklılıklarını gözler önüne seren son derece komik bir derleme hazırladık. Kızlar ve erkekler arasında çok fark vardır: sabah rutinleri, kıyafet sayıları, hayata karşı tutumları, farklı durumlara verdikleri tepkiler… Erkeklerin kaç kıyafeti vardır? Genelde birkaç çift pantolonları ve 5-6 tişörtleri vardır. Şampuan, sabun ve saç kremi olarak kullandıkları tek bir ürünleri vardır. Ve bir erkekle yaşamak beraberinde sürprizleri de getirir. Mesela, bir erkeğin kaç çorabı vardır? Binlerce? Hatta daha fazla? Diğer taraftan kızların tonlarca kıyafeti vardır ve banyoları farklı farklı ürünlerin şişeleriyle doludur; şampuanlar, bakım ürünleri ve kremler… Ayrıca, kızlar ve erkekler ayrılıklara da farklı tepkiler verirler. Erkekler genelde ayrılır ayrılmaz birçok partiye giderler ve kızlar kendilerini çok ama çok üzgün hissederler ve tüm gün ağlarlar. Ama, bir süre sonra erkekler kendilerini yalnız hissederler ve eski sevgililerini özlerler.ZAMAN BİLDİRİMLERİ:

00:09 Her gün yaşanabilen talihsizlikler

00:44 Gözlük trajedisi

03:49 Birlikte yaşamak: erkekler vs. kızlar

07:09 Kızlar vs. erkekler: gardırop


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 71094  20150

18,584,007 просмотров

comments powered by Disqus
9:36 34 ŞAŞIRTICI SİHİRBAZLIK NUMARASI

34 ŞAŞIRTICI SİHİRBAZLIK NUMARASI

Bu numaraları kullanarak sihirbaz olun

Sihirbazlık numaralarını seviyorsanız bu videomuz tam size göre. Sihir ufaklıktan beri hepimizin hayatının bir parçasıdır ve gördüğümüz her şeye inanmaya meyilliyizdir. Bu, bariz bir şekilde gerçek olamayacak bir şeyin getirdiği heyecan yüzündendir. Bu yüzden bu videomuzda sizi çocukluğunuza gönderecek, sizi zamanında çok eğlendirmiş şeylerle etrafınızdakileri eğlendirmenizi sağlayacak numaraları paylaşıyoruz.

Sihirbazlık numaraları yapmak için iki şeye ihtiyacınız var. Teknik ve zamanlama. Bu ikisini ayarlayabilirseniz herkesi gördükleri şeylere inandırabilirsiniz. Örneğin, videomuzdaki ilk numaramıza bir göz atın, kız parmaklarını yiyormuş gibi gözüküyor, değil mi? Ama aslında yaptığı ısırıyormuş gibi yaptığı parmaklarını mükemmel bir zamanlama ile gizlerken başka bir şeyi çiğnemekten ibaret!

Sıradaki görsel illüzyonumuz da yine eller ve zamanlama ile ilgili. Bunun için biraz çalışmanız gerekebilir ama yine de çok ilginç bir numara. Bu videomuzdaki kız ellerinden birini diğerine doğru gerçek olamayacakmış gibi görünen bir şekilde ittiriyor. Gerçekte olan ise, kız avuç içini ittirdiği elinin arkasına yerleştiriyor ve aynı zamanda önde kalan elinin avuç içini kapayarak arkadaki elinin avuç içini açıyor. Dediğimiz gibi, teknik ve zamanlama…

Bir diğer görsel illüzyon da hareket eden şapka! Bu eski ama hala çok etkili bir numara. Şapkanızı ağzınıza yakın bir yere yerleştirin ve üflüyormuş gibi yapın. Bu sırada da üstünüzde büyükçe bir ceket olsun ve çaktırmadan kolunuzu ceketten çıkarın ve göğsünüze yakın tutun. Ve şapkaya üflediğinizde izleyicilerin göreceği aşağı yukarı hareketleri serbest elinizle yapın!

Sosyal medyadaki takipçilerinize bir şaka mı yapmak istiyorsunuz? Bu ufak numarayı bir deneyebilirsiniz. Her zamanki ayakkabılarınızı giyin ve başka bir çifti de yanınıza alın. Kameranızı yere koyun ve yanınıza getirdiğiniz ayakkabıları ellerinize giyin. Eğilin ve ayakkabılarınızın birbirine baktığından emin olun. Sonra kollarınızı kaldırın. İzleyenlerin göreceği şey sarılan veya öpüşen bir çift olacaktır.

Ellerinizi kullanarak arkadaşlarınızı kandırmanızı sağlayacak bu şahane sihirli ağaç numarasını videomuzu izleyerek öğrenin. Ve tabi ki, ateş ile yapılan hileleri de videomuzda bulabilirsiniz. Yani dezenfektan ve alev ile yapabileceğiniz numaralar öğrenmeye hazır olun! Ayrıca sönmüş ateşi küllerinden bir parça kağıt ve parmaklarınızı kullanarak nasıl canlandırabileceğinizi de gösteriyoruz. Hatta, lastik bant ve para kullanarak yapabileceğiniz şahane düğüm hilelerimiz de var!

————————————————————————————————————————————

Zaman bldirimleri:

0:06 – Parmaklarınızı ısırma numarası
0:18 – Ellerinizi ittirdiğiniz sihirbazlık numarası
0:32 – Kurdele sihri tüyosu
1:12 – Uçan şapka
1:27 – Süper esnek bacaklar numarası
1:58 – Uçma numarası
2:23 – Para ile yapılan sihirbazlık numaraları
2:42 – Hayalet numarası
3:41 – Ellerinizle yapabileceğiniz numaralar
4:21 – Bir bardağa duman dökmek
4:35 – Dezenfektan numarası
4:46 – Yanan parmaklar
5:00 – Bir şeylere dokunmadan onları hareket ettirmek
5:24 – Lastik bant numaraları
6:13 – Bozuk para sihirbazı
6:42 – Çakmak numaraları
7:20 – Kuru buz dumanı
8:11 – Havalı kalem oynatma numarası
8:48 – Kart hileleri
9:03 – Uçan bardaklar
_
Daha fazla video ve makale için burayı ziyaret edin:

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
__
Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 9736  2634

2,554,766 просмотров

11:43 SPOOKY SITUATIONS YOU CAN DEFINITELYRELATE TO

SPOOKY SITUATIONS YOU CAN DEFINITELYRELATE TO

————————————————————————————————————————————
5-Minute Crafts: http://bit.ly/2itjCyw

Facebook: https://www.facebook.com/5min.crafts/
Instagram: https://www.instagram.com/5.min.crafts/
Twitter: https://twitter.com/5m_crafts

Subscribe to 5-Minute Crafts GIRLY: https://goo.gl/fWbJqz

The Bright Side of Youtube: https://goo.gl/rQTJZz

————————————————————————————————————————————

For more videos and articles visit: http://www.brightside.me/

Music by Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 161856  43106

39,522,273 просмотров

10:43 HAYATIN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU GÖSTEREN 23 TANIDIK DURUM

HAYATIN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU GÖSTEREN 23 TANIDIK DURUM

HER GÜN BAŞIMIZA GELEN TUHAF DURUMLAR

İşte sizlere, her kızın ve erkeğin kendini bulacağı tuhaf durumlardan derlemeler! Bunların bazıları gerçekten çok komik ama bazıları ise bir o kadar tuhaf. Ama her şeye rağmen bu video başından sonuna kadar çok eğlenceli! Videomuzda, cep telefonuyla ilgili her kızın en az bir kez yaşadığı komik durumlardan seçmeler var!

Arabanın camında hayran hayran kendinize bakarken camın birden açılması gerçekten çok gülünç ve bir o kadar da utanç verici bir durum. Gerçekten utanç verici! Çantanız ne kadar küçük olursa olsun içinde aradıklarınızı bulmanın ne kadar zor olduğunu tüm kızlar iyi bilir! Bacak tüylerinizi sabahleyin almış olsanız da hiç olmadık bir zamanda tüylerin görünmesi çok rahatsız edici bir durum!

Telefonla ilgili komik durumların derlemesine bakmadan geçmeyin! Günümüzde akıllı telefonlar hayatımızda önemli bir rol oynar ve bizler de telefon ekranına saatlerce gözlerimizi ayırmadan bakarak bazı komik durumlara sebebiyet verebiliriz. Restoranda yediği her yemeğin fotoğrafını çeken bir arkadaşınız mı var? Siz yemeğe başlamayı beklerken o durmadan fotoğraf mı çekiyor? Bu durum, özellikle de siz açlıktan kıvranırken arkadaşınızın o mükemmel kareyi çekmek için sizden yardım istemesiyle daha da sinir bozucu bir hal alabilir. Telefonun şarjının azalması da özellikle dışarıda alışveriş yaparken buluşmak için arkadaşınızı aramak istediğinizde çok sinir bozucu bir durumdur! Tam bir panik durumu! Dışarı çıkmadan önce mutlaka telefonun şarjını kontrol edin ya da yanınızda şarj aleti taşıyın. Başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biri de telefonu tuvalete düşürmektir. Adeta tam bir kabus!

Uzun saçlı kızlar, uzun saçlara bakmanın bazen oldukça güç olduğunu iyi bilir. Rüzgar esip saçlarınızı dağıttığında ortaya çok hoş bir görüntü çıkar eğer tabi ruj sürmediyseniz veya elinizde dondurma yoksa. Fermuarlar da saçınızı sıkıştırıp kopmasına yol açan baş düşmanlardan biridir. Ayrıca bu durum canınızı da yakabilir.

Daha fazla komik durum için videomuzu izleyin!ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Kızlara tanıdık gelecek komik durumlar

03:24 Telefonla ilgili tuhaf durumlar

03:50 Şarj kabusu

06:25 Sağlıklı beslenmenin eğlenceli yolu

11:06 Uzun saçlıların dramı


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

 9236  2552

2,192,189 просмотров

17:43 YANLIŞ YAPTIĞINIZ 30 ŞEY

YANLIŞ YAPTIĞINIZ 30 ŞEY

BAZI ŞEYLERİ YAPMANIN DOĞRU YOLLARI

Her gün yaptığınız bazı şeyleri çok daha kolaylaştırma yollarının derlemesine bir bakın! Dahası, hayatınız boyunca bazı şeyleri yanlış yaptığınız ortaya çıkabilir!

Pringles nasıl yenir, Çokomel doğru şekilde nasıl yenir, tost ekmeğine salam nasıl yerleştirilir, ekmek doğru şekilde nasıl kesilir, mısır gevreği nasıl yenir, elma nasıl ikiye bölünür gibi birçok pratik ev işi tüyosunu öğreneceksiniz. Gazlı içecek kutularının kullanımıyla ilgili şaşırtıcı bir gerçeği öğreneceksiniz. Kutu içeceklerin halkaları pipet tutmak için birebirdir. Sadece kutuyu açıp, halkayı ters çevirip, deliğinden pipeti geçirin. Bu yaşam tüyosunu arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

Masa başında çok zaman geçiriyorsanız, bacaklarınızı rahatlatacak bir hamak yapın. Kırılmış ampulün duyunu nasıl çıkaracağınızı bilmiyorsanız, plastik şişe veya patates kullanın!

Garajınıza arabayı park ederken sıkıntı yaşıyorsanız, arabayı duvara çarpmamak için bulduğumuz harika fikri inceleyin. Bir tenis topu alın ve garajınızın tavanına asarak bunu, arabayı duvara çarpmamak için rehber alın. Arabayı park ederken en fazla, top ön camınıza değene kadar ilerleyin.

Duvarınızı matkapla delerken ortalığı batırmamanın kolay yolunu öğrenin. Deleceğiniz yerin altına bir post-it yapıştırın.

Evinizi süslemek için silikon tabancası kullanabileceğiniz harika projelerin koleksiyonunu inceleyin. Fransa’yı ve Paris’i sever misiniz? Silikon tabancası kullanarak bir Eyfel kulesi yapabilirsiniz! Kulenin bir resmini basın ve talimatlarımızı izleyin!TIMESTAMPS:

02:00 Pringles yemenin akıllı yolu

04:39 Rahatlatıcı hamak

05:42 Temiz delme

08:22 Daha genç görünmek için seloteyp kullanın

14:48 Kendin yap tarzı Eyfel Kulesi


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 1855  223

277,610 просмотров

13:8 37 SIMPLE GIRLS' HACKS TO ROCK THIS SUMMER

37 SIMPLE GIRLS' HACKS TO ROCK THIS SUMMER

SUMMER TIPS EVERY GIRL SHOULD KNOW

Check out a collection of handy summer tips that will make your life much more comfortable. You will find how to avoid blisters using such an ordinary thing as a sanitary pad, you will find a lot of ways on how to wear socks. What to do if you have sweaty feet. You will love the idea of how to make inexpensive home slippers from rubber slippers and socks!
The next collection of ideas is about clothing! What to do if you have forgotten the bikini top? You can replace it with a sarong. Watch the tutorial. Besides, if you have a scarf you can replace your summer top with it. For example, if someone spilled wine on your top. If the belt is too long, use two-sided sticky tape. You can easily turn a long skirt into a fancy dress. It’s a brilliant no-sew project! Check out how to reuse a big bracelet and turn your boring heels into glamorous ones. Turn wide pants into shirts in one minute!
Check out beauty tips that will change your life! We know a natural and cheap way to remove underarm hair: mix coffee, lemon juice, and toothpaste. There is a quick way to dry your hair — put a plastic bag on your head and dry it with a hairdryer as usual. Yes, it sounds weird but really works! Check out how to quickly clean makeup brushes! Use sticky tape to exfoliate chapped lips. Don’t forget to use daily lip balm to moisturize your lips and protect them from the sun. You will find a crazy way to color your hair — use a highlighter and hair conditioner!
Enjoy your summer with these brilliant tips and don’t forget to subscribe to our channel!

TIMESTAMPS:
00:09 Summer clothing tips
00:42 Brilliant bikini ideas
02:28 DIY Summer dress
04:19 How to remove underarm hair
05:43 How to clean a flat iron
10:42 Sweaty feet?


————————————————————————————————————————————
Our Social Media:

Facebook: https://www.facebook.com/5min.crafts/
Instagram: https://www.instagram.com/5.min.crafts/
Twitter: https://twitter.com/5m_crafts

Subscribe to 5-Minute Crafts GIRLY: https://goo.gl/fWbJqz
Subscribe to 5-Minute Crafts KIDS: https://goo.gl/PEuLVt
Subscribe to 5-Minute Crafts MEN: http://bit.ly/2S69VUG

The Bright Side of Youtube: https://goo.gl/rQTJZz

————————————————————————————————————————————
For more videos and articles visit:
http://www.brightside.me

Music by Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 47986  5958

5,404,222 просмотров

14:55 HAYATINIZI ÖNCESİ VE SONRASI DİYE İKİYE AYIRACAK 31 SEYAHAT TÜYOSU

HAYATINIZI ÖNCESİ VE SONRASI DİYE İKİYE AYIRACAK 31 SEYAHAT TÜYOSU

YOLCULUK EDECEKLERE TÜYOLAR

Yola çıkmaya hazır mısınız? Yaz mevsimi yaklaştı, biz de yazın seyahat edenlerin karşılaşabileceği tüm sorunlar için çözümler derledik! Yolculuğa çıkmaya hazırlanan çoğu kişi özellikle de hanımların en çok karşılaştığı sorun yanına almak istediği tüm eşyaları valize sığdıramamaktır. Videomuzu izledikten sonra valizinizde yerden tasarruf edip yanınıza almanız gereken her şeyi valize sığdırmanın yollarını öğreneceksiniz. Sizin için hazırladığımız valiz hazırlama tüyolarına bakmadan geçmeyin! Videomuzu izledikten kıyafetlerinizin valizde kırışmasını önlemek için şahane bir katlama tekniği öğreneceksiniz. Valizde koyacak yer kalmadıysa tişörtünüzü çok rahat bir çantaya dönüştürerek yanınızda taşıyın.

Kullan at plastik eldiven sayesinde kozmetik ürünleri ve şampuanları nasıl paketleyip yanınızda taşıyacağınızı öğrenin. Evde kağıt allık yapımını öğrenin. Allığı çekiç yardımıyla parçalayıp ezin. Allık parçalarını bir kabın içine koyarak içine gliserol ilave edip karıştırın. Fırın tepsisinin içine yağlı kağıt serin. Karışımı bir tarafına dökerek fırça yardımıyla yağlı kağıda yayın. Kuruduktan sonra kare şeklinde kesin. Tatile çıkarken yanınıza almak istediğiniz yüz maskesini boş deodorant kutusuna koyun. Makyaj fırçaları için bambu mat kullanarak düzenleyici yapın. Manyetik ped yardımıyla valizinizde yerden tasarruf etmenin mükemmel bir yöntemini öğrenin.

Nereye giderseniz gidin paranızın çalınmasını veya kaybolmasını önlemek için paranızı sakladığınız yerleri akıllıca seçmelisiniz. En önemli kural paranızı bölüp farklı yerlerde muhafaza etmektir.Saç fırçası, boş ruj kutusu, hijyenik ped, sakız, diş macunu tüpü paranızı saklamak için kullanabileceğiniz eşyalardan sadece birkaçı. Çoğu kişi şort ve pantolonların iç kısmına gizli bir cep dikerek parasını burada saklar.ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Yolculuk için şahane tüyolar

00:40 Şampuan taşımanın akıllıca yolu

03:19 Kağıt allık yapımı

06:04 Bambu fırça matı yapımı

07:57 Seyahat edenler için güvenlik ipuçları


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 1127  152

162,343 просмотров

18:25 18 ÇOK BASİT ŞAKA İLE ARKADAŞLARINIZI ŞAŞIRTIN

18 ÇOK BASİT ŞAKA İLE ARKADAŞLARINIZI ŞAŞIRTIN

Zaman Bilgisi:

00:50 Yenilebilir jel solucan

03:07 Pipetten el

04:08 Dişli resimler

05:08 Bilmece çizimi

06:56 Kendin yap denizanası
_______________________________________________________________

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

 20727  6351

5,974,512 просмотров

13:11 HERKESİN BİLMESİ GEREKEN 26 FAYDALI TÜYO || Temizlik İpuçları, Geri Dönüşüm Fikirleri ve Taktikleri

HERKESİN BİLMESİ GEREKEN 26 FAYDALI TÜYO || Temizlik İpuçları, Geri Dönüşüm Fikirleri ve Taktikleri

DAHİCE EV İŞİ FİKİRLERİ


Daima hayatınızı kolaylaştıracak yaşam tüyoları hazırlıyoruz ve size kesinlikle bayılacağınız yeni bir ev işi fikirleri koleksiyonu göstermeye hazırız. Beyaz tişörtünüze kola döktüyseniz siyah çay kullanın. Kolay talimatlara bir bakın! Tabakları portakal kabuğu kullanarak temizleyebilirsiniz. Çünkü portakal kabuğunda yağla kolaylıkla mücadele eden doğal yağlar ve su bulunur. Üstelik, kabuklar kokuyu da yok eder. Ucuz ve kullanışlı bir telefon tutucu yapmak için kâğıt bir bardağı kesin. Tuhaf gelebilir ama metal yüzeyleri ya da mücevherleri ruj kullanarak temizleyebilirsiniz. Pringles kutularını yeniden kullanın ve makarnanızı içinde saklayın. Kahvenin cildinize iyi geldiğini biliyor muydunuz? Öğütülmüş kahveden cildiniz için ucuz bir ovucu yapabilirsiniz. Kahve cildi mükemmel soyar ve ölü cilt hücrelerini nazikçe yok eder. Cildinizi soymanız önemlidir çünkü kan dolaşımını hızlandırır ve canlandırır. Cildinizi her hafta soyun ve ipeksi pürüzsüzlükte, parlak ve genç görünsün. Bir diğer önemli şey de kahveyle ovmanın selüliti azaltmasıdır.

Sıkışan bir fermuarı açmak için dudak balsamı kullanabilirsiniz. Balsamı fermuarın dişlerine veya takıldığı yere sürtün, birkaç kez açıp kapatın. Yenisi kadar iyi olur. Gözlüklerinizi bir kürdan yardımıyla nasıl onaracağınızı öğrenmek için, bir diğer şaşırtıcı fikrimize bakın.

Bonus olarak şampuan şişelerini nasıl değerlendirebileceğiniz hakkında bir sürü fikir bulacaksınız. Çoğumuz şampuan şişelerini sadece bir kez kullanıyor. Fakat doğayı düşünüyorsanız şampuan şişelerinden çeşitli el işleri yapın.ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Kola lekelerinden kurtulun

01:12 Ucuz telefon tutucu

02:34 Pringles kutularını yeniden kullanın

03:43 Şeftali marmelatları

07:38 Şampuan şişelerini dönüştürün


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 254  33

21,675 просмотров

13:29 RAHATSIZ EDİCİ DURUMLARDAN KURTULMAK İÇİN 22 İPUCU

RAHATSIZ EDİCİ DURUMLARDAN KURTULMAK İÇİN 22 İPUCU

SİNİR BOZUCU DURUMLAR İÇİN TÜYOLAR

Başımıza gelen tuhaf durumlarla başa çıkmamıza yardımcı olacak mükemmel fikirlere bir bakın:
— Akşamdan kalma hali için mükemmel bir çözüm bulduk. Sabah kalkınca hemen bir portakal yiyin. Portakal ferahlamanıza yardımcı olur. İçeriğindeki C vitamini metabolizmayı hızlandırarak daha iyi hissetmenizi sağlar.
— Eğer yemeği fazla kaçırdıysanız bir bardak limonlu su için. Limonlu su sindirim sisteminin daha iyi çalışmasına yardımcı olur.
— Ayak serçe parmağını çarptığımızda canımız çok yanar! Ayağınıza masaj yapın. Böylece beynin dikkati dağılır ve acı hafifler.
— Yüksek tansiyon için harika bir numaramız var. Orta parmağın ucuna bastırın. Eğer tansiyon ilacınız yoksa bu yöntemi deneyebilirsiniz.
— Diliniz yandıysa üzerine şeker koyun.
— Başınız ağrıdığında badem yiyin. 10-12 badem yemek 2 aspirin almaya eş değerdir.
— Kramplara karşı muz tüketin. İçindeki potasyum ve B6 vitamini sayesinde muz kas kramplarını azaltır.
— Stresliyseniz yürüyüş yapın. Fiziksel aktivite stresi azaltır.
— Nane çayı diş ağrısına iyi gelir. Nanenin ağrı kesici özelliği vardır.
— Bel ve sırt ağrısına iyi gelen egzersiz hareketlerini keşfedin. Masa başında çalışıyorsanız bu egzersizleri mutlaka denemelisiniz.
— Boğaz ağrısını hafifletmek için bir parça çikolata yiyin.
— Stresi azaltmanın en hızlı yolu baş parmağı emmek. Size tuhaf gelebilir ama aslında bu yöntem işe yarıyor! Bu alışkanlık çocukluk döneminden kalmadır ve son derece faydalıdır.
— Önemli bir toplantıda veya biriyle konuşurken tuvaletinizin gelmesi çok sinir bozucu bir durumdur. Böyle durumlarda bacak bacak üstüne atmayın veya herhangi bir şekilde alt karın bölgesine baskı uygulamayın.ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Akşamdan kalma tedavisi

02:06 Dil yanmasına şeker

02:23 Baş ağrısına badem

06:19 Vertigo tedavisi

06:48 Stresi azaltmanın hızlı yolu


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 2169  243

247,334 просмотров

11:17 25 ÇILGIN MAKYAJ FİKRİ

25 ÇILGIN MAKYAJ FİKRİ

İNANILMAZ MAKYAJ FİKİRLERİ

Bu videomuz baştan sona ağzınızı açık bırakacak birbirinden çılgın makyaj fikirleriyle dolu! Bu makyaj fikirlerini partilere katılırken veya arkadaşlarınıza şaka yapmak amacıyla kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, günlük güzellik ve bakım rutininde işinize yarayacak makyaj ipuçlarını da videomuzda bulacaksınız.

İşte size en kısa zamanda denemek isteyeceğiniz inanılmaz makyaj fikirleri:
— Haydi gelin, size yaşlandıracak makyajla başlayalım. Bunun için okul tutkalına ihtiyacınız olacak. Tutkalı yüzünüze sürüp kurumasını bekleyin. Daha sonra yüzünüzün her yerine pudra sürün. Pudra sürdükten sonra yüzünüz adeta kırışıklıklarla doluymuş gibi görünecek. Son olarak, bebek pudrası sürün.
— Joker makyajı hem çok çılgın hem de çok pratik! Önce 3 kat tutkal sürerek joker gülüşü yaratın. Ardından, makasla tutkalın katmanlarını dikkatlice kesin. Likit ruj sürün. Gülüşü belirginleştirmek için her iki taraftan siyah kalemle çizin. Videomuzda göreceğiniz son dokunuşla makyajı sonlandırın.
— Videomuzu baştan sona izleyerek sahte kesik, yara hatta sivilcenin nasıl yapıldığını keşfedin. Sivilce yapmak için kırmızı göz farı, kirpik tutkalı ve sarı göz farına ihtiyacınız olacak. Nasıl yapıldığını görmek için videomuzu izleyin.
— Sahte kesik yapmak da çok kolay. Cildinize bir kat tutkal sürün. Göz farıyla gölgelendirme yapın. Bir kasede bal, kırmızı ve mavi gıda boyasını karıştırın. Kan izlenimi vermek için yaraya sürün.
— Evde ucuz bronzlaştırıcı vücut yağı yapabilirsiniz. Yaz mevsiminde kusursuz görünmek için harika bir çözüm. Bronz göz farıyla bebek yağını iyice karıştırın.
— Maskaranız kuruyup sertleştiyse içine birkaç damla zeytinyağı damlatın.
— Beyaz göz kalemiyle gözlerinizi olduğundan iri gösterin. Detaylar için videomuzu izleyin!ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Yaşlı kadın makyajı

00:41 Joker makyajı

02:04 Sahte sivilce

05:14 Pratik saç modeli

08:34 Kendin yap bronzlaştırıcı yağ


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 1651  253

231,962 просмотров