HAYATIN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU GÖSTEREN 23 TANIDIK DURUM

HAYATIN NE KADAR ZOR OLDUĞUNU GÖSTEREN 23 TANIDIK DURUM

Февраль 4, 2019

HER GÜN BAŞIMIZA GELEN TUHAF DURUMLAR

İşte sizlere, her kızın ve erkeğin kendini bulacağı tuhaf durumlardan derlemeler! Bunların bazıları gerçekten çok komik ama bazıları ise bir o kadar tuhaf. Ama her şeye rağmen bu video başından sonuna kadar çok eğlenceli! Videomuzda, cep telefonuyla ilgili her kızın en az bir kez yaşadığı komik durumlardan seçmeler var!

Arabanın camında hayran hayran kendinize bakarken camın birden açılması gerçekten çok gülünç ve bir o kadar da utanç verici bir durum. Gerçekten utanç verici! Çantanız ne kadar küçük olursa olsun içinde aradıklarınızı bulmanın ne kadar zor olduğunu tüm kızlar iyi bilir! Bacak tüylerinizi sabahleyin almış olsanız da hiç olmadık bir zamanda tüylerin görünmesi çok rahatsız edici bir durum!

Telefonla ilgili komik durumların derlemesine bakmadan geçmeyin! Günümüzde akıllı telefonlar hayatımızda önemli bir rol oynar ve bizler de telefon ekranına saatlerce gözlerimizi ayırmadan bakarak bazı komik durumlara sebebiyet verebiliriz. Restoranda yediği her yemeğin fotoğrafını çeken bir arkadaşınız mı var? Siz yemeğe başlamayı beklerken o durmadan fotoğraf mı çekiyor? Bu durum, özellikle de siz açlıktan kıvranırken arkadaşınızın o mükemmel kareyi çekmek için sizden yardım istemesiyle daha da sinir bozucu bir hal alabilir. Telefonun şarjının azalması da özellikle dışarıda alışveriş yaparken buluşmak için arkadaşınızı aramak istediğinizde çok sinir bozucu bir durumdur! Tam bir panik durumu! Dışarı çıkmadan önce mutlaka telefonun şarjını kontrol edin ya da yanınızda şarj aleti taşıyın. Başınıza gelebilecek en kötü şeylerden biri de telefonu tuvalete düşürmektir. Adeta tam bir kabus!

Uzun saçlı kızlar, uzun saçlara bakmanın bazen oldukça güç olduğunu iyi bilir. Rüzgar esip saçlarınızı dağıttığında ortaya çok hoş bir görüntü çıkar eğer tabi ruj sürmediyseniz veya elinizde dondurma yoksa. Fermuarlar da saçınızı sıkıştırıp kopmasına yol açan baş düşmanlardan biridir. Ayrıca bu durum canınızı da yakabilir.

Daha fazla komik durum için videomuzu izleyin!ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Kızlara tanıdık gelecek komik durumlar

03:24 Telefonla ilgili tuhaf durumlar

03:50 Şarj kabusu

06:25 Sağlıklı beslenmenin eğlenceli yolu

11:06 Uzun saçlıların dramı


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

 9439  2602

2,248,940 просмотров

comments powered by Disqus
9:36 34 ŞAŞIRTICI SİHİRBAZLIK NUMARASI

34 ŞAŞIRTICI SİHİRBAZLIK NUMARASI

Bu numaraları kullanarak sihirbaz olun

Sihirbazlık numaralarını seviyorsanız bu videomuz tam size göre. Sihir ufaklıktan beri hepimizin hayatının bir parçasıdır ve gördüğümüz her şeye inanmaya meyilliyizdir. Bu, bariz bir şekilde gerçek olamayacak bir şeyin getirdiği heyecan yüzündendir. Bu yüzden bu videomuzda sizi çocukluğunuza gönderecek, sizi zamanında çok eğlendirmiş şeylerle etrafınızdakileri eğlendirmenizi sağlayacak numaraları paylaşıyoruz.

Sihirbazlık numaraları yapmak için iki şeye ihtiyacınız var. Teknik ve zamanlama. Bu ikisini ayarlayabilirseniz herkesi gördükleri şeylere inandırabilirsiniz. Örneğin, videomuzdaki ilk numaramıza bir göz atın, kız parmaklarını yiyormuş gibi gözüküyor, değil mi? Ama aslında yaptığı ısırıyormuş gibi yaptığı parmaklarını mükemmel bir zamanlama ile gizlerken başka bir şeyi çiğnemekten ibaret!

Sıradaki görsel illüzyonumuz da yine eller ve zamanlama ile ilgili. Bunun için biraz çalışmanız gerekebilir ama yine de çok ilginç bir numara. Bu videomuzdaki kız ellerinden birini diğerine doğru gerçek olamayacakmış gibi görünen bir şekilde ittiriyor. Gerçekte olan ise, kız avuç içini ittirdiği elinin arkasına yerleştiriyor ve aynı zamanda önde kalan elinin avuç içini kapayarak arkadaki elinin avuç içini açıyor. Dediğimiz gibi, teknik ve zamanlama…

Bir diğer görsel illüzyon da hareket eden şapka! Bu eski ama hala çok etkili bir numara. Şapkanızı ağzınıza yakın bir yere yerleştirin ve üflüyormuş gibi yapın. Bu sırada da üstünüzde büyükçe bir ceket olsun ve çaktırmadan kolunuzu ceketten çıkarın ve göğsünüze yakın tutun. Ve şapkaya üflediğinizde izleyicilerin göreceği aşağı yukarı hareketleri serbest elinizle yapın!

Sosyal medyadaki takipçilerinize bir şaka mı yapmak istiyorsunuz? Bu ufak numarayı bir deneyebilirsiniz. Her zamanki ayakkabılarınızı giyin ve başka bir çifti de yanınıza alın. Kameranızı yere koyun ve yanınıza getirdiğiniz ayakkabıları ellerinize giyin. Eğilin ve ayakkabılarınızın birbirine baktığından emin olun. Sonra kollarınızı kaldırın. İzleyenlerin göreceği şey sarılan veya öpüşen bir çift olacaktır.

Ellerinizi kullanarak arkadaşlarınızı kandırmanızı sağlayacak bu şahane sihirli ağaç numarasını videomuzu izleyerek öğrenin. Ve tabi ki, ateş ile yapılan hileleri de videomuzda bulabilirsiniz. Yani dezenfektan ve alev ile yapabileceğiniz numaralar öğrenmeye hazır olun! Ayrıca sönmüş ateşi küllerinden bir parça kağıt ve parmaklarınızı kullanarak nasıl canlandırabileceğinizi de gösteriyoruz. Hatta, lastik bant ve para kullanarak yapabileceğiniz şahane düğüm hilelerimiz de var!

————————————————————————————————————————————

Zaman bldirimleri:

0:06 – Parmaklarınızı ısırma numarası
0:18 – Ellerinizi ittirdiğiniz sihirbazlık numarası
0:32 – Kurdele sihri tüyosu
1:12 – Uçan şapka
1:27 – Süper esnek bacaklar numarası
1:58 – Uçma numarası
2:23 – Para ile yapılan sihirbazlık numaraları
2:42 – Hayalet numarası
3:41 – Ellerinizle yapabileceğiniz numaralar
4:21 – Bir bardağa duman dökmek
4:35 – Dezenfektan numarası
4:46 – Yanan parmaklar
5:00 – Bir şeylere dokunmadan onları hareket ettirmek
5:24 – Lastik bant numaraları
6:13 – Bozuk para sihirbazı
6:42 – Çakmak numaraları
7:20 – Kuru buz dumanı
8:11 – Havalı kalem oynatma numarası
8:48 – Kart hileleri
9:03 – Uçan bardaklar
_
Daha fazla video ve makale için burayı ziyaret edin:

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
__
Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 11020  2997

2,961,292 просмотров

9:11 SUPER COOL WINTER LIFE HACKS AND CRAFTS and MORE by Blossom

SUPER COOL WINTER LIFE HACKS AND CRAFTS and MORE by Blossom

Re-purpose Your Old and Damaged Sweaters! DIY Incredible Sweater Hacks and More by Blossom

Blossom presents super cool diy videos which you can create at home. Simple, quick and fun DIY arts and crafts which can be done at home! So what are you waiting for? Try them now!

Blossom brings you Fun craft and DIY projects to complete with your little one. Enjoy our collection of fun and easy DIY tutorials! Our easy-to-follow, wonderfully edited videos show you make these easy DIY's and hacks with ease. Thanks for watching, and subscribe today!

Watch more amazing videos:
https://goo.gl/Vn729G

Watch Our Room Decor Videos:
https://goo.gl/3bRpjM

Watch Awesome Hack Videos:
https://goo.gl/xBdo8p

 561364  60425

103,275,104 просмотров

12:25 KEYİFLİ VE BASİT 29 KY TAKI VE DEKOR FİKRİ

KEYİFLİ VE BASİT 29 KY TAKI VE DEKOR FİKRİ

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN TAKI FİKİRLERİ

Zanaat becerinizi göze almaksızın, bakır tel kullanarak çeşitli projeler yapabilirsiniz. Tüm bu projelerimizi çok havalılar! Bir anahtarlık olarak kullanabileceğiniz minik bir bisiklet, ördek şeklinde bir kitap ayracı ve daha nice şeyi yapabilirsiniz! Kendiniz için bir takı koleksiyonu bile yapabilirsiniz. Mesela sevimli bir bilekliği nasıl yapabileceğinize göz atın! Arkadaşlarınız için şahane bir hediye fikri! Videomuzu sonuna kadar izleyin!

Ayrıca, güllü bir yüzük yapmayı da öğrenin. Bu projemiz sadece birkaç dakikanızı alacak! Sıradaki fikrimiz de şahane! Eviniz için havalı bir dekoratif ürün olacak bir çiçek yapın! Hatta, koca bir buket bile yapabilirsiniz. Doğal çiçekleri sevmeyenler için ideal bir fikir!

Oje ile yapabileceğiniz şahane çiçeklere göz atın. Bunun için ince tele, ojeye ve makasa ihtiyacınız olacak. Çok çaba harcamayacaksınız ve sonuçlara bayılacaksınız! İşte bu kadar, dilediğiniz kadar çiçek yapabilirsiniz! Keyfinize bakın!

Bir diğer derlememiz de dondurma çubukları ile ilgili. Videomuzu izleyin ve nasıl dondurma çubuklarından terlik yapabileceğinizi öğrenin. Ayrıca, Bunlardan duvar dekorasyonu, peçetelik, vazo ve bir lamba yapmayı da öğreneceksiniz.

Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın!


ZAMAN BİLDİRİMLERİ:
00:10 Bakır tel projeleri
00:41 Şirin bir kitap ayracı
01:11 Bakır telden bileklik
02:34 Güllü güzel bir yüzük
08:07 Dondurma çubuğu projeleri

—————————————————————————————-
5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh
Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 205  17

7,335 просмотров

2:29 Đẹp mà lầy lội deso =)))

Đẹp mà lầy lội deso =)))

 248705  74239

95,911,212 просмотров

22:4 MUTFAK İÇİN SON DERECE ZEKİCE 26 TÜYO

MUTFAK İÇİN SON DERECE ZEKİCE 26 TÜYO

DAHİYANE MUTFAK İPUÇLARI

Videomuzu izleyerek günlük hayatınızı kolaylaştıracak ipuçlarından haberdar olun!Bu videomuzda, ev yapımı reçel ve peynirli sandviç tarifi ile yiyecekleri usta bir şef gibi süsleme yöntemlerini bir araya getirdik.

Hayatınızı değiştirecek mutfak tüyolarına bir bakın:
— Suyunu daha kolay ve hızlı bir şekilde sıkmak için elmayı dondurun
— Alüminyum folyoda yağsız pastırma yapın. Tepsiyi folyoyla kaplayın.
— Patates kızartması sever misiniz? Ev yapımı enfes patates kızartması için patatesleri elma dilimleyiciyle hızlı bir şekilde doğrayın!
— Videomuzu izleyerek, sıradan bir şırıngayı nasıl çok pratik bir mutfak aletine dönüştüreceğinizi öğrenin
— Evde 5 dakikada çilek reçeli yapın
— Yemekleri ve tatlıları süslemenin çok hoş tekniklerini öğrenin
— Pet şişeleri sıra dışı şekillerde değerlendirmeyi öğrenin. Mesela bunlarla kurabiye kesici yapabilir, yumurtanın beyazıyla sarısını ayırabilir hatta pasta süslemede bile kullanabilirsiniz.
— Pet şişeyle şiş kebap aleti yapmayı deneyin! Küçük boy pet şişe, kola kutusu ve küçük bir boru dirseği ve şişle mükemmel bir şiş kebap aleti yapın. Plastik şişenin üst kısmını kesin. Boru dirseğinin ortasını şiş geçirmek için matkapla delip şişeye takın. Bu sıra dışı tasarım oldukça masrafsız ve çok fazla zahmet gerektirmiyor.
— Birbirinden lezzetli hamur işleri ile enfes atıştırmalıklar yapmanın değişik yollarını öğrenin. Minimum çabayla yapabileceğiniz muhteşem hamur işi tariflerini videomuzda bulabilirsiniz. Videomuzu izleyip hamur yoğurmanın ve şekillendirmenin çok çeşitli yollarını öğrenin.

Beğen butonuna tıkladıktan sonra buna benzer daha çok video izlemek için kanalımıza abone olmayı unutmayın!ZAMAN BİLGİLERİ:

01:05 Kola kutusunu yemek çubuğuyla açın

03:07 Ev yapımı reçel

07:54 Az yağlı pastırma

11:23 DIY Şiş kebap aleti

12:51 Ucuz kurabiye kesici

14:54 Kurabiye kalıpları


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

 4497  959

1,381,413 просмотров

8:2 15 EASY MAGIC TRICKS THAT WILL SURPRISE YOU

15 EASY MAGIC TRICKS THAT WILL SURPRISE YOU

Timestamps:
00:25 Cool tie trick
01:05 Levitating cap?
01:51 Are you single? Trick your friends?
02:49 Battery trick
04:06 Moving banknote
05:17 Colorful water trick
07:05 Magic tricks with magnets

————————————————————————————————————————————
5-Minute Crafts: https://www.goo.gl/8JVmuC

Facebook: https://www.facebook.com/5min.crafts/
Instagram: https://www.instagram.com/5.min.crafts/
Twitter: https://twitter.com/5m_crafts

Subscribe to 5-Minute Crafts GIRLY: https://goo.gl/fWbJqz
Subscribe to 5-Minute Crafts KIDS: https://goo.gl/PEuLVt
Subscribe to 5-Minute Crafts MEN: http://bit.ly/2S69VUG

The Bright Side of Youtube: https://goo.gl/rQTJZz

————————————————————————————————————————————

For more videos and articles visit: http://www.brightside.me/

Music by Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 275693  90283

85,358,457 просмотров

14:52 DİĞER İNSANLAR VS BEN || HERKESİN KENDİNİ GÖREBİLECEĞİ 22 DURUM

DİĞER İNSANLAR VS BEN || HERKESİN KENDİNİ GÖREBİLECEĞİ 22 DURUM

HERKESİN BAŞINA GELMİŞ OLAN UTANÇ VERİCİ DURUMLAR


Her süpermarkete gittiğimizde başımıza gelen komik anların derlemesine bir göz atın! Tek ihtiyacınız olan şey yalnızca bir kutu süt iken alışveriş arabanızı tepeleme olacak şekilde kaç kere doldurdunuz? 😊 BU herkesin başına gelmiştir. Bir diğer komik durum da bir alışveriş arabası bulursunuz ama arabanın kırık olmasıdır. Milyonda bir olur ama yine de sizi bulmuştur… Çok can sıkıcı değil mi? Süpermarketteki süt ürünleri reyonunun yanındayken kendinizi nasıl hissedersiniz? Genelde bu reyon buz gibidir. Bir diğer sıkıcı durum da almak istediğiniz bir şeyin önünde gereğinden fazla vakit geçiren başka bir müşterinin olmasıdır. Hatta bazen, beklerken başka bir şeyi inceliyormuşsunuz gibi bile davranmanız gerekebilir. Çok gıcık!

Bir diğer komik derlememiz de yemeklerle ilgili! Yemek yerken yaşanan bu anlara herkes aşinadır! Çikolata mı seversiniz yoksa pasta mı? Bazı insanlar pastalarını o kadar çok severler ki, kimseyle paylaşmak istemezler. Arkadaşınız için ufak bir parça kesin ve geri kalan koca pastayı kendiniz yiyin! Bir arkadaşınıza veya iş arkadaşınıza sormadan çikolatalarını ödünç alıyorsanız şu notu bırakın: “Üzgünüm! Açlık yüzünden yaptım!”. Bu sayede komik bir şekilde özür dileyebilirsiniz. Ama arkadaşınıza yeni bir çikolata almayı da unutmayın! Herkes yemeğini paylaşmaktan hoşlanmaz, özellikle de restoranlardayken. Kızlar, hiç erkek arkadaşınızın yemeğini yer misiniz? Paylaşmak önem göstermek değil midir?

Hafta sonlarında genelde ne yaparsınız? Rahatlamak mı istersiniz, yoksa arkadaşlarınızla dışarı çıkmak mı? Veya televizyon izlemeyi mi yoksa kitap okumayı mı? Ama esasen yaptıklarınız şunlar olur: çamaşır yıkamak ve temizlik yapmak! Büyün hafta sonunuzu bunlarla heba etmeyin! Rahatlamak sizin de hakkınız!ZAMAN BİLDİRİMLERİ:

00:09 Ben vs. başka insanlar

00:26 Alışveriş merkezindeki komik anlar

02:46 Erkek arkadaşınızla alışveriş yapmak

03:45 Her kızın anlayacağı garip anlar

07:00 Komik yeme alışkanlıkları


—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ
5 Dakikada Hallet Kizlar: https://is.gd/9e6Ptf
GERÇEK HİKAYELER: https://is.gd/HpUYgh

Müzik, Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 921  106

112,118 просмотров

10:3 TRUCOS DIY PARA LA ROPA Y LA MODA || Ideas geniales de reutilización de ropa de 123 GO! Spanish

TRUCOS DIY PARA LA ROPA Y LA MODA || Ideas geniales de reutilización de ropa de 123 GO! Spanish

Escucha, la vida puede ponerte un par de baches en el camino. Ya sea en el trabajo, la escuela o en tu vida amorosa.

Pero cuando se trata de tu ropa, siempre debes estar preparada para adaptarte a los cambios.

Incluso si eso significa un poco de desorden. ¡Prepárate para casi cualquier cosa con estos trucos de ropa que cambian la vida!

¿Cuál de estos trucos de moda crees que es más útil? No te guardes esta información solo para ti, ¡comparte la riqueza!

Comparte este video con tus amigas y familiares, ¡y no te olvides de suscribirte al canal de YouTube de 123 GO! Spanish para ver más videos que abren la mente como este!

#trucos #divertido #DIY


Mósica por Epidemic Sound https://www.epidemicsound.com/

Materiales de archivo (fotos, grabaciones y otros):
https://www.depositphotos.com
https://www.shutterstock.com

 172738  23482

18,609,325 просмотров

11:5 26 LIFE CHANGING HACKS YOU MUST TRY

26 LIFE CHANGING HACKS YOU MUST TRY

​Amazing lifehacks you need to know

Everyone says knowledge is power, and in this video, we are sharing with you the best life hacks you should know for every situation. This video compilation will help you deal with all of the everyday problems you encounter and give you some inspiration to do some crafts for the future as well.

Most of us are used to wearing eyeglasses. Sometimes it's because of aesthetic purposes and other times because they are a necessity. For all of us who have some experience with wearing eyeglasses, we know how annoying and difficult it is to go through your everyday life without them getting in the way. So, in this video, we wanted to share with you some brilliant hacks you can do to your glasses in order to make your life easier. We show you how to lay down while still keeping your eyeglasses straight on your faces and we also show you how to prevent them from sliding off your nose by adjusting the earpiece using a blowdryer.

We are no strangers to those annoying little pieces of wood that get stuck inside your skin. So, we found the best, most painless and effective way to get rid of those splinters. You simply warm up a shot glass using a match and then you place it on your skin. The warmness of the glass will create a suction effect and the splinter will be removed instantly.

Have you ever been in a situation where you can no plaster available when you really needed them? Well, not anymore, because we found a brilliant way to create your own scar plaster simply by boiling an egg. The skin attached to the egg-shell which is between the egg white and the eggshell will act as a protectant. It will prevent bacteria from entering the wound and help it the cut heal faster.

Are you suffering from an extremely intolerable toothache that is preventing you from enjoying your food? Then, we have the best hack for you. We show you a perfect DIY recipe treatment that will relieve the pain until you are able to visit the dentist and get your tooth sorted. Simply mix some cloves with some olive oil and using a cotton pad apply the mixture on your tooth. This will get rid of the pain temporarily.

Watch our whole video to discover many more brilliant life hacks for when you have minor accidents and how to find the simplest and most affordable solution to any problem

Timestamps:
0:07 — Eyeglasses tricks
1:18 — How to fix broken eyeglasses
1:52 — How to remove a splinter
2:14 — Alternative plasters for your fingers
2:36 — How to fix your bra wire
2:53 — Get rid of a toothache
3:36 — Make a bruise disappear
4:24 — First aid antibiotic treatment
5:15 — Get rid of sweat stains
5:53 — Bandage hack
6:14 — Genius hacks with rubber bands
6:59 — DIY kitchen tongs
7:52 — Brilliant nail polish hacks
9:10 — DIY jewelry
9:57 — Chapstick hacks
———————————————————————————————————————————-
Our Social Media:

Facebook: https://www.facebook.com/5Minute.Crafts.Girly/
Instagram: https://www.instagram.com/5.min.crafts/
Twitter: https://twitter.com/5m_crafts

Subscribe to 5-Minute MAGIC: http://bit.ly/2ldditZ
5-Minute Crafts KIDS: https://goo.gl/PEuLVt

The Bright Side of Youtube: https://goo.gl/rQTJZz

————————————————————————————————————————————
For more videos and articles visit:
http://www.brightside.me/

Music by Epidemic Sound: https://www.epidemicsound.com/

 43906  4488

5,430,042 просмотров

16:31 SİZİ BİR YILDIZA DÖNÜŞTÜRECEK 29 GÜZELLİK İPUCU

SİZİ BİR YILDIZA DÖNÜŞTÜRECEK 29 GÜZELLİK İPUCU

ÇILGINCA AMA İŞE YARAR GÜZELLİK TÜYOLARI

Bu videomuzda, sizlerle her kızın mutlaka bilmesi gereken güzellik ipuçlarını paylaşıyoruz! Bu tüyoları deneyip sonuçlarını arkadaşlarınızla ve bizimle paylaşmayı unutmayın!

Diş macunu muhteşem bir güzellik ürünüdür. Akneyle mücadelenin, burnu derinlemesine arındırmanın ve tertemiz bir cilde sahip olmanın ucuz bir yöntemidir. Burnunuzu, tıpkı dişleri fırçalar gibi diş macunu ve diş fırçasıyla “temizleyin”. Cildiniz tertemiz olacak! Dudaklarınız kuruyup çatladı mı? Hiç sorun değil! Dudaklarınızdaki ölü deriden diş macunu ve fırçasıyla arındırarak kurtulun. Evde dişlerinizi kolayca beyazlatmak için diş macunuyla karbonatı karıştırın! Evde çok işinize yarayacak diğer diş macunu tüyolarımıza da bakın, diş macunu hemen her şeyi mükemmel şekilde temizleyen bir üründür!

Evde kuru saçlar için maskeniz yoksa, kırık saç uçlarını köpük kremayla iyileştirin! Kremayı doğrudan saçınıza sıkıp 20 dakika bekletin. Saçınızı yıkadıktan sonra daha parlak ve nemli olduğunu göreceksiniz.

Uykusuzluk ve gece geç vakitlere kadar partilemek yüzünüzün şişmesine neden olabilir ancak endişelenmeyin, sabah sizi capcanlı gösterecek bir maske tarifimiz var! Bu acil durum maskesi için sadece 2 malzemeye ihtiyacınız var: nar çayı ve jelatin. Günde mutlaka 7 saat uyumanız gerektiğini unutmayın!

Dudaklarınız solgunsa, doğal yoldan dolgunlaştırmak için vasabi diğer adıyla Japon turpu kullanın. Vasabiyle yoğurdu karıştırın ve dudaklarınıza uygulayıp bir kaç dakika bekletin.

Sıradaki pratik çözüm aklınızı başınızdan alacak! Krapon kağıdıyla saçlarınızı geçici olarak boyayabileceğinizi biliyor muydunuz? Kaseye su ve deniz tuzu koyun. Dilediğiniz renkteki katlanmış krapon kağıdını şeritler halinde kesip suyun içine batırın. Daha sonra kağıdı çıkarıp saçınızı bu suyun içine sokup birkaç dakika bekleyin. Sonrasında saçınızı kurumaya bırakın ya da saç kurutma makinesiyle de kurutabilirsiniz, sonuca bayılacaksınız!ZAMAN BİLGİLERİ:

00:09 Evde diş beyazlatma

00:56 Sivilceyle mücadelede diş macunu

06:14 Siyah noktalar için mükemmel maske

07:20 Kırık saç uçlarına elveda

07:46 Göz şişliği nasıl geçer

08:11 Krapon kağıdı tüyosu

—————————————————————————————-

5 Dakikada Hallet kanalına abone olmak için: https://goo.gl/988RDr
Olumlu bak kanalına abone olmak için: https://goo.gl/aoVCYZ

 100928  37644

32,780,265 просмотров